Інформація

Терміни виконання

Терміни виконання Оформлення спортивних нагород, кубків, дипломів (при наявності потрібної кількості на складі) виконується на протязі 3 днів. При потребі можливе термінове виконання на протязі одного дня. При замовленні великої кількості - термін виконання узгоджується додатково. Проект оформлення нагород виконується від 1 до 2 днів, залежно від складності та обсягу роботи. Виготовлення продукції починається після затвердження проекту замовником та попередньої оплати.

Оформлення замовлень

Замовлення в офісі приймаються щоденно з 10.00 до 17.00 години, крім вихідних. Електронною поштою – цілодобово. Вся текстова частина замовлення, логотипи та інша інформація подаються в електронному виді особисто чи електронною поштою.

Розцінки та оплата товару.

Розцінки на спортивні нагороди направляються на електронну пошту клієнта,згідно запиту. Оплата за товар здійснюється,згідно виписаних рахунків, зручним для клієнта способом.

Доставка товару.

Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями « Нічний експрес», «Нова пошта», чи іншими по індивідуальній домовленості.